Kurs w PROMOCJI za 9,99zł TYLKO DZISIAJ DO PÓŁNOCY!

#1 KURS WŁASNEJ FIRMY W POLSCE

od właściciela 5 firm (m.in. sieci klinik medycyny estetycznej Alite.pl!)

*oferta ograniczona dla 100 pierwszych osób

Załóż swój własny dochodowy sklep e-commerce!

#1 NA RYNKU

UWAGA!

To szkolenie ZMIENI TWOJE ŻYCIE z dnia na dzień!

* oglądasz na własną odpowiedzialność ; )

Gdy Ty zwlekasz - KONKURENCJA DZIAŁA!

Rekomendacje od kursantów poniżej!

Dzięki temu kursowi:

CZY WARTO MIEĆ BIZNES E-COMMERCE?

 • Obok widzisz statystyki z ostatnich 7 dni w 2 sklepach Kamila (i to nie są najlepsze): ŁĄCZNIE 72 969 zł, czyli 10 424 zł dziennie
 • Branża E-commerce w Polsce w 2020 roku była wyceniana na 70 MLD ZŁ, a według prognoz w 2026 roku ma to być już 126 MLD ZŁ!
 • Jako BIZNES musisz być tam, gdzie jest uwaga Twoich klientów, a w 2021 roku uwaga jest w SMARTFONIE i LAPTOPIE
 • Rozwijanie biznesu E-commerce zajmie Ci najwyżej 30 minut dziennie, a dzięki temu kursowi rezultaty zobaczysz już po PIERWSZYM TYGODNIU!
 • Rozwój biznesu E-commerce nie wymaga wielkiego wkładu własnego! Jest to najtańszy sposób na biznes jaki istnieje (by zacząć nie potrzebujesz lokalu, pracowników, magazynu czy produkcji: wystarczy wiedza!)
 • JEDYNE czego potrzebujesz to eksperckiej wiedzy od PRAKTYKA, a to zagwarantuje Ci ten kurs

DLA KOGO JEST TEN KURS?

 • Szukasz unikatowego pomysłu na pasywny biznes e-commerce i chcesz dowiedzieć się jak to zrobić od A do Zet, bo nie masz ŻADNEGO doświadczenia
 • Chciałbyś zarabiać nawet wtedy, gdy nie pracujesz (metody w tym kursie pokażą Ci jak w pełni zautomatyzowałem 5 swoich sklepów e-commerce)
 • Masz biznes online jednak chciałbyś nauczyć się zarabiać na nim więcej
 • Masz biznes stacjonarny i chciałbyś wejść w branżę sprzedaży produktów/usług przez internet
 • Masz dość swojej aktualnej pracy i chciałbyś zacząć po godzinach budować coś, co po kilku tygodniach pozwoli Ci ją rzucić
 • Czujesz, że musisz wziąć swoje finanse w swoje ręce i mieć 100%-wy wpływ na to ile zarabiasz

REKOMENDACJE

Adrian Anzorge (Przedsiębiorca, Influencer, 433k followersów)

Szkolenia zdecydowanie warte swojej ceny!
Mnóstwo wartościowej i konkretnej wiedzy, która odpowiednio zastosowana daje kosmiczne możliwości! Polecam!

Daniel Stochaj (Przedsiębiorca, Autor)

Z czystym sumieniem polecam ten kurs Kamila.
Dzięki niemu moja strona na Facebooku (Ostatnie 100 dni Mojego życia) po 10 miesiącach generuje zasięg na poziomie 2 500 000 odbiorców miesięcznie. Napisałem i sprzedałem książkę w takim nakładzie, że stała się bestsellerem! Zmieniłem też myślenie na temat pieniędzy. Wiem już, że pieniądze powinny zarabiać na nas, a nie my na pieniądze. Wcześniej wydawałem je na nowe iPhone'y, markowe ubrania ale dzięki niemu zrozumiałem, że przez takie decyzje nigdy nie będę wolny finansowo. Przekonałem się, że inwestycja w siebie to najlepsza inwestycja, która przynosi długotrwałe efekty. Nasza głowa to potężne narzędzie i Kamil ze swoją wiedzą i osiągnięciami jest tego najlepszym przykładem.
Uczmy się od lepszych i mądrzejszych od siebie, bo dzięki temu unikamy wielu błędów w drodze po osiągnięcie celu i dajemy sobie wielkie możliwości. Dziękuję Ci Kamil!

Filip Szymański i Dominika Kłosowska (Przedsiębiorcy, Właściciele Manufaktura Pasków Skórzanych)

Dzięki temu kursowi zaczęliśmy realnie działać w biznesie E-commerce. Była to iskra, zapalnik do rozpoczęcia konkretnego działania. Na Kamila trafiliśmy przypadkowo ale jesteśmy bardzo zadowoleni jak rozwinęliśmy się w tym roku dzięki niemu! Kurs to same konkrety i instrukcja od A do Z.
Dzięki niemu zrozumieliśmy jak dużo wpływ na nasze życie mają obce osoby, które potrafią dać wiedzę, zmotywować i zainspirować do działania zdecydowanie bardziej, niż własna rodzina czy znajomi...
Dziękujemy za to, że jesteś i że zdecydowałeś się na stworzenie takiej platformy szkoleniowej, która pomaga wszystkim, którzy nie boją się w siebie zainwestować!

PAMIĘTAJ, ŻE...

 • Uczy Cie PRAKTYK, którego firmy naprawdę istnieją i przynoszą wielomilionowe rezultaty finansowe (ma salony kosmetologii estetycznej w całej Polsce! Sprawdź na alite.pl)
 • Biznes E-commerce to inwestycja w PRZYSZŁOŚĆ (wartość rynku w 2020 - 70 mld zł, a w 2026 - 126 mld zł)
 • Jedyne czego potrzebujesz do założenia sklepu internetowego, to WIEDZA
 • Mając biznes E-commerce Twój potencjał zarobków jest praktycznie NIESKOŃCZONY
 • W tym kursie Kamil powie Ci krok po kroku jak bez żadnego doświadczenia przejdziesz z pomysłu przez sprzedaż swojego pierwszego produktu aż do zatrudniania pracowników!
 • Ten kurs pomoże Ci znaleźć unikatowy pomysł na biznes i wykształtuje w Tobie cechy skutecznego lidera
 • Kurs składa się z części teoretycznej w formie wykładu i praktycznej, w której Kamil pokazuje Ci na swoim laptopie instrukcję budowy sklepu i tworzenia reklam krok po kroku
 • Gdy Ty się zastanawiasz - Twoja przyszła konkurencja już działa! Pamiętaj - biznes lubi PRĘDKOŚĆ!
 • ZACZNIJ JUŻ DZIŚ!

Ten kurs NIE WYMAGA żadnego doświadczenia!

ZAINWESTUJ W SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ!

Wartość kursu
(wcześniejsza cena): 2499 zł

Kurs ONLINE - oglądasz kiedy chcesz
(dożywotni dostęp)

DLACZEGO WIEDZA OD KAMILA?

Szczerze od Kamila (autora kursu):

"Zaczynałem od spania na podłodze u kolegi we Wrocławiu. Nie miałem nawet pieniędzy na wynajem pokoju, więc nocowałem za gotowanie obiadów (dzięki Artur!!). Nie miałem nic i byłem nikim, więc wiem co to znaczy pragnąć lepszego życia ale kompletnie nie wiedzieć jak tego dokonać. Gdybym spotkał kogoś takiego jak ja na początku swojej drogi, swój sukces w biznesie zrobiłbym kilka razy szybciej i nie popełniłbym 95% błędów. Dlatego to robię. Nie chcę aby ludzie otwierali firmy na ślepo. Kurs biznesu powinien być sprawdzonym przepisem generującym konkretny rezultat, który może wdrożyć każdy, a przedsiębiorcy są winni innym ludziom dzielenie się swoją wiedzą. Mają zbyt fajne życie by odbierać innym szansę na zrobienie tego samego. A do tych co mnie hejtują: nie patrzę na Was. Patrzę na tych co codziennie w wiadomościach mi piszą, że ich życie się zmieniło nie do poznania. Dla nich to robię - dla marzycieli, którzy bardzo chcą, ale nie wiedzą jak."

O TWOIM NAUCZYCIELU

Event organizowany przez Milewski&Partnerzy

Autorski Event #SuperHUMAN

Co tu jeszcze robisz? Działaj!