Rozwój osobisty od A do Z!

Czyli jak dzięki 14 szkoleniom online opanować wiedzę z ponad 100 książek
o rozwoju osobistym (pierwsze szkolenie jest darmowe)

Odpowiedz szczerze na te 3 pytania:

 • Czy zgodzisz się ze mną, że zdania trenerów na ten sam temat, są czasami zupełnie różne?
 • Czy przyznasz przed sobą, że kupujesz szkolenia w sposób zupełnie losowy, w zależności od tego, jakie aktualnie są dostępne na rynku?
 • Czy zgodzisz się, że rozwój osobisty jest zlepkiem różnych, nieusystematyzowanych, a czasami wręcz sprzecznych informacji?
 • Czy chciałbyś poznać kompletny program, który jest efektem 3 lat pracy kilkunastu osób i wiedzy z ponad 100 książek o rozwoju?

Jakie szkolenia są w moim programie?

Moja Platforma szkoleniowa online zawiera w sobie 14 szkoleń
podzielonych na 6 głównych ETAPÓW.
Spójrz na grafikę poniżej.

Każdy etap i każde szkolenie usystematyzowane jest w odpowiedniej kolejności.

ETAP 1: TY (4 szkolenia)

ETAP 1: TY - swój rozwój zaczniesz od siebie. Nauczysz się szczęścia, doceniania tego, co masz, i zbudujesz niezależność emocjonalną. Nauczysz się skutecznego osiągania celów i sztuki zarządzania sobą w czasie. Staniesz się silną, szczęśliwą i niezależną jednostką, pewną siebie i świadomą swojej misji życia.

ETAP 2: OTOCZENIE (2 szkolenia)

ETAP 2: OTOCZENIE - zbudujesz środowisko, które sprzyja realizacji Twoich marzeń. Zaczniesz otaczać się ludźmi, którzy będą Cię wspierali we wszystkim, co robisz. Usuniesz ze swojego życia każdego, kto jest negatywny i kto ciągnie Cię w dół.

ETAP 3: PIENIĄDZE (2 szkolenia)

ETAP 3: PIENIĄDZE - zbudujesz swoją Wolność Finansową, opanujesz mentalność najbogatszych przedsiębiorców i zmienisz każdy negatywny schemat na temat zarabiania pieniędzy.

ETAP 4: ZWIĄZEK

ETAP 4: ZWIĄZEK - dowiesz się, jak stworzyć związek swoich marzeń, zdobyć swoją wymarzoną drugą połówkę i cieszyć się życiem z drugą osobą

ETAP 5 i 6: BIZNES (4 szkolenia)

ETAP 5 i 6: BIZNES - opanujesz wiedzę niezbędną, do stworzenia skutecznego biznesu, poznasz cechy najlepszego lidera i systemy, które są niezawodne w budowaniu brandu czy marki osobistej w Social Mediach

arrow

Dlaczego warto skorzystać z Platformy Szkoleniowej?

 • Pierwsze szkolenie "Fundamenty Sukcesu" jest absolutnie za darmo, więc niczym nie ryzykujesz
 • Każde szkolenie kupujesz RAZ, a dostęp masz przez CAŁE ŻYCIE
 • Ceny szkoleń są tak niskie, że może pozwolić sobie na nie KAŻDY (od 7 zł)
 • Jeżeli Twoje życie ma być obiektem architektonicznym, ten program pozwoli zacząć Ci od solidnych fundamentów, przez parter, kolejne piętra, aż do samego szczytu
 • Jestem nie tylko trenerem, lecz przede wszystkim praktykiem biznesowym. Moje firmy ISTNIEJĄ i mają się świetnie (www.tenezito.com.pl, www.ubranilepiej.pl, www.kamilbelz.com)
 • Zrobiłem tę Platformę, bo powiększanie ludzkiego potencjału, to moja życiowa misja i jestem dumny z tego, że mogę robić coś, co zmienia życie tysięcy ludzi, i z czego wiedzę będą czerpały nawet moje dzieci (i dzieci ich dzieci)

Kamil Bełz - właściciel 3 biznesów, trener rozwoju, autor, mówca

arrow
arrow

Ponad 2h materiałów wideo HD!

Wpisz maila i uzyskaj DARMOWY dostęp do pierwszego szkolenia

privacy Szanujemy Twoją Prywatność

Kto Cię będzie uczył?

 • Biznesowy praktyk, właściciel marki odzieżowej Lepiej. i współwłaściciel damskiej marki odzieżowej Tenezito, właściciel Pracowni Witraży EwaWit (w latach 2013-2016) i twórca Platformy Szkoleniowej Kamil Bełz Coaching
 • Człowiek współpracujący z takimi ludźmi jak: Łukasz Milewski (Milewski&Partnerzy), Dawid Woliński, Jakub B. Bączek, Michał Sadowski (Brand24) i wielu innych
 • Współautor książki "100 Lekcji Życia Pełnego Pasji" z autorem bestsellerów Jakubem B. Bączkiem (dostępna w Empikach)
 • Przedsiębiorca charakteryzujący się Wolnością Finansową mimo młodego wieku (25 lat)
 • Właściciel drugiego największego konta na Instagramie (@kamilbelz) pośród trenerów rozwoju w Polsce
 • Pasjonat powiększania ludzkiego potencjału i przede wszystkim dobry, normalny człowiek

REKOMENDACJE

Jakub B. Bączek - Trener Mentalny

„Kamil Bełz to człowiek, który realizuje swoje marzenia z prędkością Pendolino i na poziomie Dreamlinera! Polecam słuchać takich ludzi i inspirować się ich wiedzą – to droga na skróty do Twoich własnych sukcesów!”

Łukasz Jakóbiak - Mówca, Autor 20m2 Łukasza

„Uwielbiam ludzi, którzy działają, którzy nie boją się wchodzić w nowe dla siebie rejony. Wierze, że Kamil na przykładzie tego projektu udowodni, że można. Jeżeli ten projekt będzie tak szczery jak pare materiałów Kamila, to będzie to sukces. Trzymam kciuki.”

Michał Sadowski - CEO Brand 24

„Kamil zaimponował mi praktyczną wiedzą na temat wykorzystywania profilu Instagram do budowy ruchu na stronie oraz świadomości marki. Zestaw praktyk, które wdrażamy aktualnie w naszej strategii komunikacji na tej platformie.”