Ostatnia oferta! TYLKO TERAZ mam dla Ciebie ofertę promocyjną!
Kurs "BITCOIN Masterclass" za
19 zł zamiast 549 zł!

LUB

Cena TYLKO TERAZ: 19 zł
Cena regularna: 549 zł

Jak zarabiać pasywnie na BITCOINIE?
Jak otrzymać
60-krotny zwrot z inwestycji?

Czego nauczysz się w tym kursie?

Dzięki temu kursowi:

Dowiesz się jak przy niskim wkładzie (od 50 zł) łatwo zacząć pasywnie zarabiać na BITCOINIE (instrukcja od A do Z)
Dowiesz się krok po kroku jak na start mojej przygody z BITCOINEM w 30 DNI zamieniłem zainwestowane 10 000 zł na 54 000 zł!
Nie przegapisz kolejnego wzrostu i staniesz się inwestorem Bitcoina z potencjałem nawet 60-krotnego zwrotu w przeciągu kolejnych 5 lat (wielu ekspertów uważa, że Bitcoin może dojść do ceny 1 000 000 USD za 1 BTC)
Kupisz takie same kryptowaluty jak ja w 10 minut (pokażę Ci jak od A do Z) i pozostanie Ci tylko czekać i patrzeć razem ze mną jak pieniądze rosną
Powiem Ci jak poświęcając 10 minut dziennie utworzyć dodatkowe źródło przychodu (wystarczy mała kwota co miesiąc!)
Poznasz kryptowaluty, które są najlepszą inwestycją długoterminową (zagwarantujesz sobie emeryturę!)
Zrozumiesz dlaczego w Bitcoina inwestują największe firmy jak Apple, Tesla, Starbucks, VISA czy największe banki jak ING, PNB Paribas i inne
Dowiesz się dlaczego Bitcoin to waluta przyszłości lepsza od tradycyjnych pieniędzy
Kupisz pierwszego Bitcoina w najbezpieczniejszy i najtańszy możliwy sposób (unikniesz niepotrzebnych opłat i prowizji, które zabierają nawet do 20% twojej inwestycji)
Otrzymasz instrukcję wideo zakupu Bitcoina od A do Z
Dowiesz się jak bezpiecznie przechowywać kryptowaluty
I wiele więcej!

Ile możesz zarobić na BITCOINIE?

Cena Bitcoina na dzień 9.01.2022 wynosi 75 000 zł, a eksperci uważają, że w przeciągu kilku lat dojdzie do nawet 4 500 000 PLN!
Oznacza to, że każde zainwestowane 1 000 zł w BTC w przyszłości może być warte 60 000 złotych! Ale skąd pewność, że tak będzie?
Bitcoina akceptują już takie wielkie firmy jak Microsoft, Wikipedia, PayPal, Starbucks, Amazon, czy VISA, a reklamy kryptowalut widzimy na stadionach piłkarskich, NBA, F1 czy NFL
Elon Musk ulokował 5% rezerw gotówkowych Tesli w bitcoinie (czyli około 2 miliarda USD) i to samo zrobiła firma Apple inwestując $2,5 MLD USD
55% ze 100 największych banków na świecie inwestuje bezpośrednio lub pośrednio w firmy i projekty związane z kryptowalutami i są to między innymi Citibank, BNP Paribas czy ING.
Ilość pieniędzy, które krążą w postaci bitcoina (na dzień 16.02.22 r) wynosi: 3,3 TRYLIONA złotych
Wartość transakcji tego dnia przez 24 godziny wynosiła 73,1 miliarda PLN (na dzień 24.02 jest już 147 miliardów złotych)
Leo Messi część swojego wynagrodzenia przyjmuje w kryptowalucie
Los Angeles Lakers zmieniło nazwę swojego stadionu na Crypto Arena, a w kampaniach promujących krypto biorą udział m.in. Neymar czy Lebron James

NIE SPÓŹNIJ SIĘ!

Eksperci wierzą, że aktualnie o wiele większym ryzykiem jest nie mieć Bitcoina w swoim portfolio, niż go mieć!

JUTRO BĘDZIESZ ŻAŁOWAĆ, ŻE NIE ZACZĄŁEŚ DZISIAJ!

Widzimy się na kursie!

Pamiętaj! Gra na giełdzie kryptowalut wiąże się z ryzykiem utraty środków. Inwestorzy powinni dokładnie rozważyć cele inwestycyjne, ryzyko, opłaty i wydatki. Wszystko co jest tu zamieszczone to wyłącznie moja opinia na temat rynku. Decyzja należy do Ciebie!

© Copyright. Kamil Bełz Business Consulting.  All Rights Reserved.

Almost there! Just One more step...

Get the case study now

My step-by-step implementation guide to getting more freedom from your business

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close