Poczekaj! Tylko teraz mam dla Ciebie ofertę promocyjną!
Kurs "Zarabiaj na INSTAGRAMIE" za 89 zł zamiast 549 zł!

LUB

Regularna cena kursu: 549 zł

Zobacz czego nauczysz się w kursie!

Czego dowiesz się w tym kursie?

Gdy Ty zwlekasz - konkurencja już działa!

Dzięki temu kursowi:

Dowiesz się, dlaczego moje konto mające 60k followersów zarabia więcej, niż konta ludzi, co mają 250k-500k followersów (nie musisz mieć wielkiego konta, żeby zarabiać!)
Pokażę Ci jak zrobić z Instagrama pasywny biznes i zautomatyzować cały proces pozyskiwania klientów
Opowiem Ci jak rozwinąłem szkołę tańca online z instruktorką "Tańca z Gwiazdami", w której przekroczyliśmy już 15 000 kursantów
Powiem Ci jak w 3 miesiące (od 1.01 do 29.03) wygenerowałem ponad 12 000 nowych followersów bez płatnych kampanii! Na moim koncie @kamilbelz mam ich już ponad 60k i liczba rośnie!
Dowiesz się co sprawia, że moje posty widzi 1 000 000 osób każdego miesiąca
Nauczę Cię pisać angażujące posty, które czasami u mnie mają po nawet 200 komentarzy!
Dowiesz się jak dostawać darmowe ubrania, jedzenie od firmy cateringowej, meble, sprzęt, a nawet wycieczki!
Dobierzesz najlepszą miniaturkę konta, opis, hashtagi i wszystkie niezbędne elementy, aby Twoje konto odniosło sukces!
Poznasz moje najlepsze tricki by post stał się viralem!
W 3 miesiące miałem aż 8 postów, które miały ponad 100 000 kont zasięgu, 3 które miały ponad 200 000 i 1 z zasięgiem ponad MILIONA kont! To JEDEN VIRAL na 2 tygodnie!
Dowiesz się jak wrzucam profesjonalne napisy do reelsów, jakie ## wybrać, aby działały jak najlepiej, gdzie je wklejać i inne sekrety, bez których nie masz szans na viral
Nauczę Cię negocjować stawki za post i generować realny przychód
Staniesz się Influencerem, którego usługi są pożądane przez marki lub rozwiniesz konto swojej własnej firmy
Otworzysz sobie szansę na nowy, ekscytujący zawód, dzięki któremu będziesz mógł zarabiać pracując z dowolnego miejsca na ziemi zaledwie 1h dziennie!

Co otrzymam razem z kursem?

Gotową strategię marketingową i biznesplan, która zarobiła mi ponad 5 00 000 złotych i wygenerowała ponad 70 000 klientów
Część praktyczną, gdzie pokażę Ci jak kupić domenę i serwer, zainstalować oprogramowanie i wtyczki, dodać produkty, wszystkie szablony www, tworzenie strony sprzedażowej, kampanii reklamowych i nauczę Cię obsługi niezbędnego oprogramowania laptopem
Część wykładową, a w niej ponad 5h materiałów wideo HD
Całą kompletną instrukcję biznesu E-commerce bez żadnych tajemnic i sekretów: od pomysłu do pierwszych klientów aż do skalowania do poziomu milionowych obrotów
Kompletny plan działania dzień po dniu w formie wideo, abyś dokładnie znał swoją drogę i etap na którym jesteś

Zacznij nową karierę już dziś!

Co tu jeszcze robisz? DZIAŁAJ!

© Copyright. Kamil Bełz Business Consulting. All Rights Reserved.

Pozwól, że coś Ci opowiem...

Ja też myślałem, że nie jestem gotowy na bycie właścicielem firmy. W końcu kim ja w ogóle jestem!? 

Mimo wszystko - spróbowałem i moje życie zmieniło się nie do poznania...

Pierwszy biznes otworzyłem dla siebie, bo to po prostu było moje marzenie, aby móc powiedzieć "Mam własną firmę!". To brzmiało naprawdę imponująco i dumnie! Poza tym ile znasz osób, które mają własny biznes?! Niewiele!

Pamiętaj: własny biznes daje Ci nieograniczone możliwości zarobkowe i przede wszystkim wolność. Automatyzacja biznesu pozwala Ci na to, abyś robił w życiu to, co naprawdę chcesz, kiedy chcesz, gdzie chcesz i z kim chcesz!

Otwarcie własnej firmy zmieniło całe moje życie, i gdy tylko pomyślę, że przez wątpliwości prawie tego nie zrobiłem - czuję przerażenie... Dzisiaj codziennie dostaję wiadomości z podziękowaniami! Moi klienci kupują moje produkty, usługi, kursy, bilety na wykłady i konsultacje.

Wiedza z tego kursu zmieniła moje życie kompletnie i dała mi pracę, którą po prostu kocham. Aż ciężko mi w to czasami uwierzyć...

Dlatego uważam, że każda osoba, która czuje, że ma w sobie biznes powinna spróbować i ciężko o lepszego nauczyciela niż kogoś, kto zrobił wszystko sam, bez niczyjej pomocy.

Nie miałem lepszego startu, nie byłem sławny, nie miałem znajomości, żaden wielki inwestor nie dał mi pieniędzy na start, a jednak jestem tu: właściciel 3 firm, w których za chwilę pęknie 100 000 klientów...

Naprawdę wiem jak bardzo ten kurs może pomóc ludziom, którzy też o tym marzą, więc przyszedł czas, aby podzielić się wiedzą z innymi.

Mam nadzieję, że zapiszecie się na ten kurs i spełnicie swoje marzenie tak, jak ja spełniłem swoje. Powodzenia! Trzymam kciuki!

Pamiętaj, że...

Ten kurs nie wymaga żadnego doświadczenia
Po tym kursie będziesz wiedział wszystko co niezbędne by ruszyć z własnym sklepem e-commerce
Rozwój biznesu E-commerce nie wymaga wielkiego wkładu własnego! Jest to najtańszy sposób na biznes jaki istnieje (by zacząć nie potrzebujesz lokalu, pracowników, magazynu czy produkcji: wystarczy wiedza!)
Praca nad sklepem e-commerce zajmie Ci najwyżej 30 minut dziennie, a dzięki temu kursowi rezultaty zobaczysz już po PIERWSZYM TYGODNIU!
JEDYNE czego potrzebujesz to eksperckiej wiedzy od PRAKTYKA, a to zagwarantuje Ci ten kurs
W tym kursie Kamil powie Ci krok po kroku jak bez żadnego doświadczenia przejdziesz z pomysłu przez sprzedaż swojego pierwszego produktu aż do zatrudniania pracowników!
Kurs składa się z części teoretycznej w formie wykładu i praktycznej, w której Kamil pokazuje Ci na swoim laptopie instrukcję budowy sklepu i tworzenia reklam krok po kroku

Kurs w niższej cenie tylko do 00:00

Regularna cena kursu: 950 zł

Cena PROMOCYJNA do 00:00: 89 zł

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Jak wygląda kurs?

To szkolenie jest pakietem instruktażowym własnego sklepu e-commerce: od pomysłu do milionowych obrotów. Po dokonaniu zakupu, otrzymasz dożywotni dostęp do materiałów wideo i nielimitowaną ilość pobrań plików. Możesz je odtwarzać nielimitowaną ilość razy na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu.

Kiedy otrzymam dostęp do kursu, ebooka i materiałów wideo?

To proste! Kupujesz dostęp i po kilku sekundach kurs znajduje się na Twoim koncie, które utworzyłeś w trakcie procesu zakupowego.

Do kiedy trwa promocja na ten kurs?

Na stronie jest zegar odliczający czas pozostały do końca promocji. Po upłynięciu tego czasu kurs wróci do pełnej ceny.

Akademia Fitness MTS
Matt Zacharczuk
mattzacharczuk.pl

Dance Academy
by Sylwia Madeńska
sylwiamadenska.pl

KB Business Consulting
kamilbelz.com

Almost there! Just One more step...

Get the case study now

My step-by-step implementation guide to getting more freedom from your business

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close